Adobe Photoshop

Grafik tasarım programları arasında en çok tercih edilen, sıklıkla görsel manipülasyonu için kullanılan piksel tabanlı profesyonel görüntü işleme yazılımıdır.

Adobe After Effects

Adobe After Effects, Adobe Systems tarafından geliştirilmiş olan, hareketli grafikler ve görsel efektler oluşturmaya olanak sağlayan bir yazılımdır

Adobe InDesign

Quark Killer olarak da bilinen, gazete ve dergi gibi basılı yayıncılığın yanı sıra tablet yayıncılığı için de sayfa tasarımı yapılmasını sağlayan en kapsamlı masaüstü yayıncılık programıdır.

SketchUp

SketchUp, mimarlar, mühendisler, film yapımcıları, oyun geliştiricileri ve 3 boyutlu modelleme gerektiren hemen her alandaki kullanıcılar için tasarlanmış bir 3B Modelleme yazılımıdır.

Vray

V-Ray 3Boyutlu grafik uygulamaları için Chaos Group Ltd. tarafından geliştirilmiş bir render motorudur. V-Ray’in en yaygın kullanıldığı alan mimari görselleştirmelerdir.

Adobe Illustrator

Kurumsal kimlik çalışmalarında sıklıkla başvurulan, dijital grafik, illüstrasyon ve tipografi oluşturmak için kullanılan vektör tabanlı grafik düzenleme ve geliştirme programıdır.

Adobe Premiere

TV ve sinema sektörünce kullanılan, zaman çizgisi fikrine dayanan, gerçek zamanlı sayısal video işleme programıdır ve yüksek hızda video işlenmesine olanak sağlar.

Adobe Media Encoder

Her türlü video formatta içe alın, dönüştürün, proxy’ler oluşturun ve çıktı alın. Hazır ayarlar, İzleme Klasörleri ve Hedef Yayıncılık ile iş akışlarınızı otomatikleştirin.

Lumion

Lumion, Dünyanın En Hızlı 3D Render Yazılımıdır. Saniyeler İçerisinde, CAD Modellerinizi Bir Videoya veya Foto Gerçekçi Çevreler ve Sanatsal Dokunuşlarla Görsellere Dönüştürebilirsiniz.

AutoCAD

AutoCAD, Autodesk şirketinin 1980’lerin başından beri geliştirdiği bir bilgisayar destekli tasarım yazılımı. Teknik resim çizmek için kullanılan diğer programlar gibi vektör tabanlıdır.

Desteğe mi ihtiyacınız var?

Copyright © 2021 Omer Can Atakul. All Rights Reserved.