Peyzaj Mimarlığı

Peyzaj Mimarlığı

Peyzaj mimarı; park, eğlence tesisi, özel mülk, kampüs ve diğer açık alan arazilerini planlamak ve tasarlamakla sorumlu kişilere verilen mesleki unvandır.Peyzaj mimarı, bir alanın doğal güzelliğini arttırmaya ve çevresel faydalar sağlamaya çalışan projeler üstlenir.

Grafik Tasarım

Grafik tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir.

Grafik Tasarım
sosyal medya

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yöneticisi; şirketin sosyal medya hesaplarının yönetimini yapan kişidir. Sosyal medya ile ilgili olarak hazırlanıp yayınlanacak olan içerik ve görsellerin planlaması, organizasyonu gibi tüm aşamalarının yönetilmesini sağlar.

Web Site Tasarımı

İşletmeniz ya da projeleriniz için kurumsal ve kişisel çözümlerle ihtiyaçlarınıza en uygun web sitesini ve web uygulamasını yapabilirim.

web site
Ay Yapı Mimarlık Fındıklık

3D Modelleme & Animasyon

3D modelleme , bilgisayar yazılım programlarını kullanarak tasarımların üç boyutlu modelini veya nesnelerin görsellerini oluşturan multimedya hale getirebilirim. Nesnenin yapısal fizibilitesini test etmek veya bitmiş ürünü doğru bir şekilde temsil etmek için mevcut skeç veya fikirleri modellere çevirebilirim. Yapmış olduğum 3D Görselleri bilgisayar yazılım programlarını kullanarak Video Animasyonlara dönüştürerek , projelerinizin sunum kalitesini arttırabilirim.

Copyright © 2021 Omer Can Atakul. All Rights Reserved.